CENNIK

RODZAJ USŁUGI

CENA

SZKOLENIE OKRESOWE KIEROWCÓW ZAWODOWYCH 600zł *** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ UZUPEŁNIAJĄCEJ 2000zł *** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ PRZYSPIESZONEJ 2800zł **** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ 3900zł **** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ UZUPEŁNIAJĄCEJ PRZYSPIESZONEJ 1000zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH 1600zł*** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE SYSTEMÓW TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW od 560zł *** (N) Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z ROZLICZENIE I EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW 860zł *** (N) Zapisz się teraz!
DORADZTWO W ZAKRESIE PRZEWOZU MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH ADR od 200zł ******(N)
SPRAWDZENIE KIEROWCY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PRACY  Od 380zł (N)
DORADZTWO I AUDYT DLA FIRM TRANSPORTOWYCH Do ustalenia
KURS ADR DLA KIEROWCÓW PODSTAWOWY/SPECJALISTYCZNY 550/350zł ** Zapisz się teraz!
KURS DORADCY ADR DGSA 2500zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE STANOWISKOWE ADR  od 350zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE NA NALEWAKI NO TDT 650zł ***** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. A, A1 1790zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B 1790zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B w J. ANGIELSKIM 2000zł ***
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. BE B+E 1290zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. C 1790/2390zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. CE C+E 2190zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA WÓZKI WIDŁOWE 652zł Zapisz się teraz!
KURS HDS 1200zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA WÓZKI JEZDNIOWE ZE ZMIENNYM WYSIĘGNIKIEM 1000zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z SYSTEMÓW TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DLA KIEROWCÓW od 350zł *** (N) Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z MOCOWANIA ŁADUNKÓW od 350zł *** (N) Zapisz się teraz!
PSYCHOTECHNIKA 150
BADANIA LEKARSKIE 200

Dofinansowania do szkoleń

Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy jako instytucja szkoleniowa  wpisana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00198/2009 w zakresie finansowania szkoleń.

Czytaj więcej: szkolenia dla bezrobotnych

* Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, badania lekarskie, badania psychologiczne, egzamin państwowy.
** Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, egzamin państwowy. Cena 550 złotych dotyczy kursu podstawowego. Cena 350 złotych dotyczy kursu specjalistycznego.
*** Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne. W przypadku kursu prawo jazdy kat. C: Cena 1790 kursu kat. C, 20/20h teorii/praktyki. Warunkiem skorzystania z podanej ceny jest rozpoczęcie  równocześnie  kursu na prawo jazdy kat. CE (cena 2190zł.). Cena 2390 kursu kat. C, 20/30h teorii/praktyki.
**** Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, egzamin państwowy. Do podanej ceny należy doliczyć badania lekarskie i psychologiczne, które można uzyskać na miejscu w Naszym ośrodku.
Cena 2800 złotych przeznaczona jest dla osób, które po raz pierwszy korzystają z Naszych usług i zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, egzamin. Do podanej ceny należy doliczyć koszt badań psychologicznych oraz lekarskich.
***** Cena zawiera:  szkolenie na jedną klasę 3 lub 2, wstęp na bazę paliwową, antystatyczny strój ochronny, kask. Dodatkowo płatny egzamin 152 złotych.
****** Cena uzależniona od ilości przewoźnych materiałów niebezpiecznych lub  ilości pojazdów. Do negocjacji.
(N) Cena nie zawiera podatku VAT 23%.

Uwaga!

Podane ceny obowiązują od dnia 01.10.2018 r. przy grupach co najmniej 5 osobowych. W przypadku szkolenia zamkniętego lub grupowego ceny są ustalane indywidualnie. Zgodnie z regulaminem szkoleń.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Witam.
Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Merytoryczne podejście do sprawy i mega kultura osób tam pracujących. Kwalifikacja i ADR zdane za 1 razem. To o czymś świadczy. Oczywiście samo z nieba nie spadnie, trzeba się uczyć i kształcić. Nie będę się rozpisywać, bo dużo by to zajęło. 5 gwiazdek w pełni zasłużone. Pozdrawiam!

Rafał facebook – kurs kalifikacyjny i ADR

Szkoda, że w ocenie skala kończy się na pięciu gwiazdkach. Szkolenie na doradców ADR jest jednym z najlepszych szkoleń na które kiedykolwiek uczęszczałem w przeciągu ostatnich 20 lat. Wykładowca, Pani Martyna Chacińska, niewątpliwie tworzy arcydzieło przez sposób przekazania treści. Cała organizacja szkolenia wydaje się stanowiła podłoże słynnych szwajcarskich zegarków. Z pewnością polecam. Całość zasługuje na najwyższe oceny. Pozdrawiam serdecznie Panią Martynę i bardzo bardzo dziękuję za naukę oraz inspiracje. Każdy kto myśli o szkoleniu na doradcę ADR powinien wybrać ABC-szkolenia oraz zajęcia z Panią Martyną.

Wiktor facebook – kurs na doradcę ADR

Jestem po świeżo zakończonym kursie ADR dla kierowców, z oczywiście pozytywnym wynikiem z egzaminu:) Wykłady były bardzo merytoryczne, a co najfajniejsze i najważniejsze-praktycznie przez cały kurs byliśmy zaangażowani i pracowaliśmy wspólnie na umowie ADR, dzięki czemu nauczyliśmy się swobodnie po niej poruszać. Miało to kluczowe znaczenie na egzaminie, ponieważ wiedziałem, jak i gdzie szukać konkretnych informacji. Dodatkowo omawiane były przykładowe testy, co jeszcze bardziej utrwaliło naszą wiedzę.
Oczywiście cała nasza, dość liczna grupa zdała 🙂!!!
Dla tych, którzy zastanawiają się gdzie pójść na kurs, ja osobiście bardzo polecam ten ośrodek!!!

Tomasz Facebook

Kurs na prawo jazdy kategorii C w tej szkole wiele mnie nauczył.
Naprawdę tu nie chodzi już o przygotowanie do egzaminu, tylko o naukę,które nie idzie w las.
Dzisiaj tą wiedzę i te umiejętności, których nauczyłem się w ABC SZKOLENIA mogę wykorzystać w swojej pracy.
Dziękuję.

opinie facebook Tomasz

Robiłam KWP, muszę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim wynikiem egzaminu, wszystko elegancko zdane za pierwszym razem i zaraz ruszam w trasę � Wykładowca P. Michał genialny, bardzo fajnie szkoli, naprawdę az chcę sie chodzić na zajęcia. Można bardzo wiele z nich wynieść (wiedzy oczywiście, przecież nie wykresówek�), swietnie tlumaczy i chętnie odpowiada na każde zadane pytanie�
P.S.
I codzień przemiłe Panie na recepcji�

opinia facebook Aleksandra

Bardzo rzetelne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu na DGSA. Polecam!!

opinia facebook Agata

Polecam! szkolenie na doradcę ADR pełen profesjonalizm, egzamin zdany za 1 razem, P. Martyna Chacińska-Parys, bardzo dobry nauczyciel

opinia facebook Maciej

Dzieki wielkie ADR podstawowy i cysterny za pierwszym orac C+E dzis zdane za pierwszym. Pozdrawiam instruktorów z placu. POLECAM WSZYSTKIM ABC

opinia facebook Rafał

Gorąco polecam ABC szkolenia, bardzo dobrze przygotowują zarówno w zakresie osiągnięcia kwalifikacji zawodowej dla kierowców, jak i w kwestii kompetencji zawodowych przewoźnika. Zarówno pod kontem merytorycznym, jak i praktycznym. Egzamin z certyfikatu przewoźnika zdałem za pierwszym razem dzięki wiedzy wykwalifikowanych wykładowców, jak i dobrze opracowanego podręcznika przez firmę ABC Szklenia (Oczywiście nie udałoby mi się to bez mojego pełnego zaangażowania). Testy oraz zadania są bardzo trafnie opracowane i bardzo ułatwiają przyswojenie wiedzy, jak również zaznajomienie się z kwestią kluczową: przebiegiem, oraz zakresem egzaminu.

Opinia facebook Maciek

Zaczne tak. przyjechalem z Uk zielony i nie w temacie. Nigdy nie sadzilem ze bedzie mi potrzebna licencja na prawo jazdy ce zwlaszcza ze cale zycie siedzialem w branzy komputerowo internetowej. Przyjechalem i spotkalem sie z Panem Pawlem. Opisalem swoj problem ze nie moge spedzic w polsce wiecej niz…oraz przedstawilem wszelkie watpliwosci. Pan Pawel rozjasnil moj umysl szczerze mowiac co sie da a czego nie przrskoczymy czasoeo. Bez naciagsnia by zlapac klienta i by na koncie cyferki ladnie wygladaly. Po namysle wszedlem w to. To co dzialo sie pozniej zakrawa na miano czystej magii. Ci ludzie otoczyli mnie taka ochrona oraz troska ze poczulem sie niemal jak w rodzinie. Kazdy aspekt mego szkolenia byl scisle nafzorowany przez profesjonalna ekipe. Jazdy nauka oraz przygotowania do egzaminow okteslilbym mianem majstersztyku. Rzucilem sie na bardzo gleboka wode. Chcialem w ponad miesiac zdobyc:Praeo jazdy C, Prawo jazdy CE, Swiadectwo Kwalifikacji otaz Adr poszerzone o cystterny. Szczerze gdy dostalem materialy to zadalem sobie pytanie co ja tu robie? Moje watpliwosci szybko sie rozwialy gdy odbylem pierwsza godzine wykladu z Panem od szkolen swiadectwa kwalifikacji.Super. Pozniej szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przeprowadze przez czynnego zawodowo ratownika medycznego z zespolu tak zwanej R-ki. Nie trzeba bylo po wykladach zadnej nauki z podrecznika. Sposob w jaki wylozono zagadnienia to pelen profesjonalizm. Przechodzac do trudnego szkolenia Adr. Coz. Pani Angelika przemaglowala nas dokladnie otaczajac nas niemalze matczyna opieka. Zawsze pomocna i profesjonalna. Dodam iz nie istnialy zadne bariery i mozna bylo zwrocic sie do niej z kazdym problemem. O jej profesjonalizmie swiadczy fakt iz po zdanym egzaminie na kat ce przystapilem do panstwowego egzaminu na cysterny i popelnilem tylko jeden blad. Mozna rzez przypadkiem. Zmeczony i zeztresowany. Dziekuje tez Paniom z recepcji ktore pracuja jaj pszczolki i pomagsja we wszystkim. Specjslne wyrazy podziekowania dla Pani Kasi ktora poswiecila mi mase swego cennego vzasu pomagajac mi w gaszczu zawilosci jakie wylanialy sie czy w trakcie szkolenia czy tez przed egzaminem. Moje wyrazy szacunku rowniez w strone Panow instduktorow jazdy. Gdy wsiadlem do ciezarowki nie wierzylem ze przykladowo zrobie lu a co dopiero z przyczepa. To jak ich triki wskaziwki pomogly mi w tych bzdurnych manewrach jest niebywale. Gdy zaczalem jazdy z przyczepa czulem sie jakbym uczyl sie na kat b. To co stalo sie pozniej czyli jazda 18 m zestawrm po luku i to ze po krotkim czasie udawalo mi sie kierowac ta besta bez zadnego problemu jest niebywale. Pizdrawiam panow i polecam. Ogolnie podsumowanie. Egzamin panstwowy teoria 0 bledow za pierwszym razem. egzamin kat C. za pierwszym razem. Egzaminayor co jest rzadoscia chyba skomentowal podczas jazdy cyt: `dobrze pana nauczyli jezdzic` Egzamin Adr zdany. Egzamib Adr cysterny zdany. Egzamin CE za drugim razem ponoc nie zatrzymalem sie na stopie. Egzamin kwalifikacji zawodowej. Chyba najbardziej stresujacy. Zdany. Lacznie 6 waznych egzaminow wszystko ok. Reasumujac na pewno do nich wroce z kazdym dodatkowym szkoleniem chociazby Adr Klasa1.Polece zawsze i wszedzie kazdemu kto zapyta o solidna szkole jazdy. Dziekuje Wam ABC za zbudowanie mojego sukcesu. Do zobaczenia w przyszlym roku.

Opinia facebook Patryk

Szkolenia na wysokim poziomie, instruktorzy wszystko dokładnie tłumaczą. Nieraz jeszcze skorzystam z waszych usług;) dziękuje i pozdrawiam miłe Panie z recepcji:)

facebook

Idealnie, że do Was trafiłem !!! Mega doświadczona kadra wykładowców, instruktorów po przemiłe Panie z sekretariatu. Egzamin teoretyczny, praktyczny C i C+E zdane za pierwszym razem

facebook

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

OŚRODEK”ABC-SZKOLENIA” Paweł Żuchowski to firma, która zasłużyła na miano godnego zaufania partnera z profesjonalnym świadczeniem usług. Jesteśmy pełni uznania dla rzetelnej i fachowej pracy tej firmy i dlatego czujemy się zaszczyceni że od lat mamy możliwość współpracy.

OSK WŁADYSŁAW WADECKI

MJ Szkolenia MARIUSZ JABŁOŃSKI chce wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ABC Szkolenia Paweł Żuchowski. Podstawą kontaktów z firmą jest rzetelność , profesjonalizm oraz indywidulane podejście do Klienta. Usługi świadczone są terminowo przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Dzięki temu firma ABC Szkolenia zyskała bardzo dobrą opinie pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego partnera.

MJ Szkolenia

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

Gorąco polecam szkolenia w tym ośrodku na Certyfikat Kompetencji:)Szkolenie przebiega profesjonalne, a materiały ze szkolenia rzetelnie przygotowują do egzaminu:)

facebook

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/abc-szkoleni/ftp/abc-szkolenia-nowa-strona-www/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/formatting.php on line 53

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark